Mobilya sektörünün tasarım ve konfor alanında öncü isimlerinden Doğsan Mobilya San. Tic. Ltd. Şti., tecrübesini müşteri memnuniyetine dönüştürerek sektöre yön veren firmalardandır.

2018 yılında kurulan Doğsan Manisa İlimizin Turgutlu ilçesinde başlayansektör yolculuğu, kendi bölgesiyle sınırlı kalmayıp Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine uzanarak devam etmektedir.

Müşteri talebini doğru anlayarak, hızlı bir üretim modellemesitle yenilikç konseptleri bir araya getirmekte olan marka, banyo mobilyası kullanımını kolaylaştıracak tasarımlar ortaya çıkartmaktadır.

Doğsan Mobilya Banyo dolabı modelleri alanında, birbirinden eşsiz ve göz alıcı tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir.

Yüksek Kalite - Benzersiz Tasarım

Tasarım aşamasında doğru malzemeleri, kaliteli araçları kullanarak üretim sürecini tamamlayan Doğsan Mobilya tüm modellerini benzersiz ve müşteri deneyimine uygun hale getirmek için çalışmaktadır. Projelendirme, tasarım ve üretim aşamaları ile ilerleyen süreç, uzman çalışanlarının özverisiyle müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Doğsan Mobilya Profesyonel ekibi, yüksek kalite ve dayanıklı malzemeleri, müşteri isteklerini dikkate alarak ortaya çıkarılan çalışmaları ile her koşulda kalitesini ortaya koymaktadır.

İyi hizmet, ömür boyu Müşteri Memnuniyeti

Evlerin en önemli alanlarından olan banyolarda, banyo ve lavabo dolaplarının kullanım kolaylığı her müşterinin aradığı temel özelliklerden biridir. Hem pratik kullanım hem de göze ve bütçeye hitap eden şık tasarımlar müşterinin temel kriteri haline gelmektedir. Bu temel kriterler baz alınarak oluşturulan tüm doğsan tasarımları iyi bir hizmeti hedeflemektedir. Hizmet anlayışında müşteri geri bildirimleri önceliğiyle hareket edilirken, her tasarım kullanıcı deneyimi düşünülerek yapılmaktadır.

Aynı zamanda "her zaman memnun müşteri" ilkesi dikkate alınarak, müşteri sadakati oluşturulmakta ve müşterilerin ömür boyu memnuniyeti garanti altına alınmaktadır. Böylelikle kullanıcılar her zaman ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşamaktadır.

E-Ticaret alanında öncü marka ile Güvenli Alışveriş Deneyimi

Mobilya sektöründe dijitale geçişin hızlandığı dönemde Doğan Mobilya hem satış mağazası hem de online alışveriş seçeneği ile müşterilerini karşılamaktadır. Yerel satış mağazası ile fiziki alışveriş sağlayıp, E-Ticaret atılımıyla Türkiye'nin her yerine güvenli alışveriş sunan Doğsan, müşteri memnuniyeti için her imkanı kolaylaştırmaktadır.

En yüksek güvenli standartlarının kullanıldığı web sitesinde, müşterilerin güvenli alışveriş deneyimi dikkat edilen en önemli unsurlar içerisinde yer almaktadır. Tasarımların müşteriye özel oluşu, siparişlerin kolay ve hızlı teslimatı markanın yılları aşan tecrübesiyle birleşmekte; Doğsan Mobilya farkıyla alıcısına ulaşmaktadır.